Изберете страница
I.РАЙОН ВИДИН
1. Група СЛАНОТРЪН – ВИДИН   
ПС Сланотрън- КР-1,2,3,415,16.10.2022
ПС Видин – Кос ШК – 1,2,3,4,4 и ВК Видин-Кос15,16.10.2022
2. ХИДРОФОРИ – ВИДИН15,16.10.2022
3. Група БУКОВЕЦ          
ПС Буковец и НР Буковец4.10.2022
4. Група БЯЛА РАДА-ПЕШАКОВО-Г.МАРИНОВО-ДРУЖБА 
ПС Вила пчела и НР Бела Рада11.10.2022
НР Бела рада ВЗ и НЗ11.10.2022
НР Пешаково и НР Дружба12.10.2022
5. Група ГРАДЕЦ – ДИНКОВИЦА
НР Градец Динковица15.10.2022
6. Група МАЙОР УЗУНОВО                                                                     
ПС Майор Узуново и НР Майор Узуново16.10.2022
7. Група ГЪМЗОВО – ВИНАРОВО
НР Плакудер15.10.2022
II.РАЙОН БРЕГОВО
1. Група ЯСЕН – ФЛОРЕНТИН
ПС Ясен и НР Флорентин4.10.2022
2. гр. БРЕГОВО
ПС Брегово1, ПС Брегово 3 и ВК Брегово5.10.2022
3. Група НОВО СЕЛО
ПС Ново село и НР Ново село6.10.2022
4. Група КОСОВО – РАКИТНИЦА-ДEЛЕЙНА
ПС Косово 1 и ПС Косово 211,12.10.2022
НР Ракитница12.10.2022
ИР и НР Делейна12.10.2022
5. Група ГЪМЗОВО-ВИНАРОВО
ИР Гъмзово и НР Гъмзово15,16.10.2022
НР Винарово и НР Неговановци15,16.10.2022
НР Калина и НР Тияновци16.10.2022
6. Група ВРЪВ- КУДЕЛИН-БАЛЕЙ
ПС Връв и НР Куделин19.10.2022
III.РАЙОН ДУНАВЦИ
1. Група ДУНАВЦИ – ТЪРНЯНЕ
ПС Дунавци и НР Дунавци4.10.2022
2. Група ИВАНОВЦИ
ПС Ивановци и НР Ивановци5.10.2022
3. Група ВОДНА – БОЖУРИЦА
ПС Водна 1 и НР Божурица6.10.2022
4. Група ГРАМАДА 
ПС Срацимир и НР Грамада -Тошевци11.10.2022
ПС Водна 211.10.2022
ПС Бояново и НР Грамада12.10.2022
5. Група ТОШЕВЦИ
ПС Тошевци и НР Тошевци5.10.2022
6. Група ДОБРИ ДОЛ -АРЧАР-СЕПТЕМВРИЙЦИ
НР Арчар19.10.2022
НР Септемврийци20.10.2022
7. Група СИНАГОВЦИ
ПС Синаговци и НР Синаговци11.10.2022
8. Група  МИЛЧИНА ЛЪКА
ПС Милчина лъка и НР Милчина лъка18.10.2022
9. Група ЯРЛОВИЦА 
НР Ярловица13.10.2022
10. Група БРАНКОВЦИ
ПС Бранковци и НР Бранковци20.10.2022
11. Група ВЪРТОП – ГАЙТАНЦИ
ПС Въртоп и НР Въртоп12.10.2022
12. Група СРАЦИМИР 
НР Срацимир26.10.2022
13. Група ДЪРЖАНИЦА
ПС Държаница и НР Държаница5.10.2022
14. Група БОТЕВО- СИМЕОНОВО
ПС Ботево и НР Ботево-Симеоново25.10.2022
15. Група МЕДЕШЕВЦИ
ПС Медешевци и НР Медешевци6.10.2022
16. Група ЖЕГЛИЦА 
ПС Жеглица и НР Жеглица27.10.2022
IV.РАЙОН КУЛА
1. Група  КУЛА
ПС Войница 2 и НР Войница11.10.2022
НР Чичил, НР Цар Петрово и НР Тополовец11,12.10.2022
ПС Кула 4, ВК Кула 11,12.10.2022
ВК Бойница и НР Старопатица12.10.2022
2.Група РАБРОВО – КАНИЦ
ПС Раброво и ВК Раброво5.10.2022
3. Група ПОЛЕТКОВЦИ
НР Полетковци4.10.2022
4. Група КОСТА ПЕРЧЕВО
ПС Мехмеда и НР Коста Перчево6.10.2022
5. Група ДОЛНИ БОШНЯК
ПС Долни Бошняк и НР Долни Бошняк13.10.2022
6. Група КАЛЕНИК
ПС Каленик и НР Каленик18.10.2022
7. Група КИРЯЕВО
ПС Киряево и НР Киряево20.10.2022
8.Група ШИШЕНЦИ
ПС Шишенци и ВК Шишенци25.10.2022
9. Група ПЕРИЛОВЕЦ
ПС Периловец и НР Периловец26.10.2022
10. Група БОРИЛОВЕЦ
ПС Бориловец и НР Бориловец27.10.2022
V.РАЙОН ДИМОВО
1. Група БЕЛА – ИЗВОР – М.ДРЕНОВЕЦ
ПС Бела, НР Дълго поле и НР Костичовци18,19.10.2022
НР Извор, НР Лагошевци и ВК Владиченци18,19.10.2022
2. Група БЕЛА-КЛАДОРУБ 
ИР Бела и НР Кладоруб18.10.2022
3. Група БЕЛА – ГРАНИТОВО
ПС Гранитово, НР Гранитово19.10.2022
4. Група БЕЛА- ДИМОВО-МАКРЕШ
ПС Димово 1, НР Димово и НР Острокапци19,20.10.2022
ПС Макреш, НР Макреш и НР Вълчек19,20.10.2022
5. Група РАБИША – РАЯНОВЦИ -ТОЛОВИЦА 
ПС Рабиша, НР Рабиша ИР Магура 4.10.2022
НР Толовица и НР Раяновци5.10.2022
6. Група РАКОВИЦА – ПОДГОРЕ
РВ раковица, НР Раковица и НР Подгоре25,26.10.2022
ПС Раковица и НР Раковица226.10.2022
7. Група ШИШМАНОВО 
ПС Шишманово и НР Шишманово12.10.2022
 VI.РАЙОН БЕЛОГРАДЧИК
1. Група ЧУПРЕНЕ – БЕЛОГРАДЧИК
РВ Чупрене, РВ Репляна, НР Чупрене, НР Върбово11,12.10.2022
НР Белоградчик, НР Пролазница и НР Чифлик11,12.10.2022
2. Група ЧУПРЕНЕ – ДОЛНИ ЛОМ
НР Репляна, НР Долни Лом и НР Средогрив12,13.10.2022
3. Група СТАКЕВЦИ-БЕЛОГРАДЧИК-ВЕЩИЦА
РВ Стакевци, НР Крачимир, НР Дъбравка и НР Граничак12,13.10.2022
НР Струин дол, НР Вещица, ПС Вещица и НР Ошане12,13.10.2022
4. Група ПРАУЖДА
НР Праужда4.10.2022
5. Група САЛАШ
НР Салаш5.10.2022
6. Група ВЪРБА
ПС Върба и НР Върба25.10.2022
7. Група СТАКЕВЦИ 
НР Стакевци20.10.2022
8. Група ГОРНИ ЛОМ
РВ Горни лом и НР Горни лом18.10.2022
VII.РАЙОН РУЖИНЦИ
1. Група ТЪРГОВИЩЕ – ГАРА ОРЕШЕЦ -РУЖИНЦИ
ПС Търговище, НР Търговище, НР Протопопинци НР Боровица11,12.10.2022
НР Фалковец, НР Върбовчец, НР Гара Орешец 1и 2, НР Ружинци11,12.10.2022
НР Гара Орешец 313.10.2022
2. Група РУЖИНЦИ – ПЛЕШИВЕЦ
ПС Ружинци и НР Плешивец5.10.2022
3. Група ДРАЖИНЦИ – БЕЛО ПОЛЕ 
ПС Дражинци и НР Дражинци18.10.2022
4. Група ЧУПРЕНЕ – ДОЛНИ ЛОМ
НР Гюргич13.10.2022
5. Група БЕЛОТИНЦИ-ЧЕРНО ПОЛЕ
НР Черно поле20.10.2022
6. Група ДРЕНОВЕЦ-ТОПОЛОВЕЦ  
ПС Дреновец и НР Дреновец25.10.2022