Водоснабдителни групи на “В и К” ЕООД – Видин 
                    	
I.РАЙОН ВИДИН	
	
1. Група СЛАНОТРЪН – ВИДИН
ПС Сланотрън- КР-1,2,3,4 13,14.4.2024
ПС Видин - Кос ШК - 1,2,3,4,5 и ВК Видин-Кос 13,14.4.2024
2. ХИДРОФОРИ - ВИДИН 13,14.4.2024
3. Група БУКОВЕЦ
ПС Буковец и НР Буковец 2.4.2024
4. Група БЯЛА РАДА-ПЕШАКОВО-Г.МАРИНОВО-ДРУЖБА
ПС Вила пчела и НР Бела Рада 9.4.2024
НР Бела рада ВЗ и НЗ 9.4.2024
НР Пешаково и НР Дружба 10.4.2024
5. Група ГРАДЕЦ - ДИНКОВИЦА
НР Градец Динковица 13.4.2024
6. Група МАЙОР УЗУНОВО
ПС Майор Узуново и НР Майор Узуново 14.4.2024
7. Група ГЪМЗОВО - ВИНАРОВО
НР Плакудер 14.4.2024
	
II.РАЙОН БРЕГОВО	
	
1. Група ЯСЕН - ФЛОРЕНТИН
ПС Ясен и НР Флорентин 2.4.2024
2. гр. БРЕГОВО
ПС Брегово1, ПС Брегово 3 и ВК Брегово 4.4.2024
3. Група НОВО СЕЛО
ПС Ново село и НР Ново село 3.4.2024
4. Група КОСОВО - РАКИТНИЦА-ДEЛЕЙНА
ПС Косово 1 и ПС Косово 2 9,10.04.2024
НР Ракитница 9.4.2024
ИР и НР Делейна 10.4.2024
5. Група ГЪМЗОВО-ВИНАРОВО
ИР Гъмзово и НР Гъмзово 13,14.04.2024
НР Винарово и НР Неговановци 13,14.04.2024
НР Калина и НР Тияновци 14.4.2024
6. Група ВРЪВ- КУДЕЛИН-БАЛЕЙ
ПС Връв и НР Куделин 17.4.2024
	
III.РАЙОН ДУНАВЦИ	
	
1. Група ДУНАВЦИ - ТЪРНЯНЕ
ПС Дунавци и НР Дунавци 2.4.2024
2. Група ИВАНОВЦИ
ПС Ивановци и НР Ивановци 3.4.2024
3. Група ВОДНА - БОЖУРИЦА
ПС Водна 1 и НР Божурица 4.4.2024
4. Група ГРАМАДА
ПС Срацимир и НР Грамада -Тошевци 9.4.2024
ПС Водна 2 9.4.2024
ПС Бояново и НР Грамада 10.4.2024
5. Група ТОШЕВЦИ
ПС Тошевци и НР Тошевци 13.4.2024
6. Група ДОБРИ ДОЛ -АРЧАР-СЕПТЕМВРИЙЦИ
НР Арчар 18.4.2024
НР Септемврийци 18.4.2024
7. Група СИНАГОВЦИ
ПС Синаговци и НР Синаговци 9.4.2024
8. Група МИЛЧИНА ЛЪКА
ПС Милчина лъка и НР Милчина лъка 16.4.2024
9. Група ЯРЛОВИЦА
НР Ярловица 10.4.2024
10. Група БРАНКОВЦИ
ПС Бранковци и НР Бранковци 17.4.2024
11. Група ВЪРТОП - ГАЙТАНЦИ
ПС Въртоп и НР Въртоп 11.4.2024
12. Група СРАЦИМИР
НР Срацимир 23.4.2024
13. Група ДЪРЖАНИЦА
ПС Държаница и НР Държаница 24.4.2024
14. Група БОТЕВО- СИМЕОНОВО
ПС Ботево и НР Ботево-Симеоново 3.4.2024
15. Група МЕДЕШЕВЦИ
ПС Медешевци и НР Медешевци 25.4.2024
16. Група ЖЕГЛИЦА
ПС Жеглица и НР Жеглица 10.4.2024
	
IV.РАЙОН КУЛА	
	
1. Група КУЛА
ПС Войница 2 и НР Войница 9.4.2024
НР Чичил, НР Цар Петрово и НР Тополовец 9,10.04.2024
ПС Кула 4, ВК Кула 9,10.04.2024
ВК Бойница и НР Старопатица 10.4.2024
2.Група РАБРОВО - КАНИЦ
ПС Раброво и ВК Раброво 2.4.2024
3. Група ПОЛЕТКОВЦИ	
НР Полетковци 3.4.2024
4. Група КОСТА ПЕРЧЕВО
ПС Мехмеда и НР Коста Перчево 4.4.2024
5. Група ДОЛНИ БОШНЯК
ПС Долни Бошняк и НР Долни Бошняк 16.4.2024
6. Група КАЛЕНИК
ПС Каленик и НР Каленик 17.4.2024
7. Група КИРЯЕВО
ПС Киряево и НР Киряево 18.4.2024
8.Група ШИШЕНЦИ
ПС Шишенци и ВК Шишенци 23.4.2024
9. Група ПЕРИЛОВЕЦ
ПС Периловец и НР Периловец 24.4.2024
10. Група БОРИЛОВЕЦ
ПС Бориловец и НР Бориловец 25.4.2024
	
V.РАЙОН ДИМОВО	
	
1. Група БЕЛА - ИЗВОР – М.ДРЕНОВЕЦ
ПС Бела, НР Дълго поле и НР Костичовци 2,3.04.2024
НР Извор, НР Лагошевци и ВК Владиченци 3,4.04.2024
2. Група БЕЛА-КЛАДОРУБ
ИР Бела и НР Кладоруб 4.4.2024
3. Група БЕЛА - ГРАНИТОВО
ПС Гранитово, НР Гранитово 4.4.2024
4. Група БЕЛА- ДИМОВО-МАКРЕШ
ПС Димово 1, НР Димово и НР Острокапци 3,4.04.2024
ПС Макреш, НР Макреш и НР Вълчек 3,4.04.2024
5. Група РАБИША - РАЯНОВЦИ -ТОЛОВИЦА
ПС Рабиша, НР Рабиша ИР Магура 16.4.2024
НР Толовица и НР Раяновци 16.4.2024
6. Група РАКОВИЦА - ПОДГОРЕ
РВ раковица, НР Раковица и НР Подгоре 17,18.04.2024
ПС Раковица и НР Раковица2 18.4.2024
7. Група ШИШМАНОВО
ПС Шишманово и НР Шишманово 10.4.2024
	
 VI.РАЙОН БЕЛОГРАДЧИК	
	
1. Група ЧУПРЕНЕ - БЕЛОГРАДЧИК
РВ Чупрене, РВ Репляна, НР Чупрене, НР Върбово 9,10.04.2024
НР Белоградчик, НР Пролазница и НР Чифлик 10,11.04.2024
2. Група ЧУПРЕНЕ – ДОЛНИ ЛОМ
НР Репляна, НР Долни Лом и НР Средогрив 10.4.2024
3. Група СТАКЕВЦИ-БЕЛОГРАДЧИК-ВЕЩИЦА
РВ Стакевци, НР Крачимир, НР Дъбравка и НР Граничак 10,11.04.2024
НР Струин дол, НР Вещица, ПС Вещица и НР Ошане 10,11.04.2024
4. Група ПРАУЖДА
НР Праужда 2.4.2024
5. Група САЛАШ
НР Салаш 3.4.2024
6. Група ВЪРБА
ПС Върба и НР Върба 4.4.2024
7. Група СТАКЕВЦИ
НР Стакевци 16.4.2024
8. Група ГОРНИ ЛОМ
РВ Горни лом и НР Горни лом 17.4.2024
	
VII.РАЙОН РУЖИНЦИ	
	
1. Група ТЪРГОВИЩЕ – ГАРА ОРЕШЕЦ -РУЖИНЦИ
ПС Търговище, НР Търговище, НР Протопопинци НР Боровица 9,10.04.2024
НР Фалковец, НР Върбовчец, НР Гара Орешец1и2, НР Ружинци 9,10,11.04.2024
2. Група РУЖИНЦИ - ПЛЕШИВЕЦ
ПС Ружинци и НР Плешивец 3.4.2024
3. Група ДРАЖИНЦИ - БЕЛО ПОЛЕ
ПС Дражинци и НР Дражинци 2.4.2024
4. Група ЧУПРЕНЕ – ДОЛНИ ЛОМ
НР Гюргич 10.4.2024
5. Група БЕЛОТИНЦИ-ЧЕРНО ПОЛЕ
НР Черно поле 4.4.2024
6. Група ДРЕНОВЕЦ-ТОПОЛОВЕЦ
ПС Дреновец и НР Дреновец 17.4.2024
	
Skip to content