График есенна дезинфекция

I.РАЙОН ВИДИН  
   
1. Група СЛАНОТРЪН – ВИДИН     
ПС Сланотрън- КР-1,2,3,4 12,13.10.2019
ПС Видин – Кос ШК – 1,2,3,4,5 и ВК Видин-Кос 12,13.10.2019
1. ХИДРОФОРИ – ВИДИН 12,13.10.2019
2. Група БУКОВЕЦ            
ПС Буковец и НР Буковец 1.10.2019
3. Група БЯЛА РАДА-ПЕШАКОВО-Г.МАРИНОВО-ДРУЖБА   
ПС Вила пчела и НР Бела Рада 8.10.2019
НР Бела рада ВЗ и НЗ 8.10.2019
НР Пешаково и НР Дружба 9.10.2019
5. Група ГРАДЕЦ – ДИНКОВИЦА  
НР Градец Динковица 12.10.2019
6. Група МАЙОР УЗУНОВО                                                                     
ПС Майор Узуново и НР Майор Узуново 13.10.2019
7. Група ГЪМЗОВО – ВИНАРОВО  
НР Плакудер 12.10.2019
   
II.РАЙОН БРЕГОВО  
   
1. Група ЯСЕН – ФЛОРЕНТИН  
ПС Ясен и НР Флорентин 1.10.2019
1. гр. БРЕГОВО  
ПС Брегово1, ПС Брегово 3 и ВК Брегово 3.10.2019
2. Група НОВО СЕЛО  
ПС Ново село и НР Ново село 2.10.2019
3. Група КОСОВО – РАКИТНИЦА-ДEЛЕЙНА  
ПС Косово 1 и ПС Косово 2 08,09.10.2019
НР Ракитница 9.10.2019
ИР и НР Делейна 9.10.2019
5. Група ГЪМЗОВО-ВИНАРОВО  
ИР Гъмзово и НР Гъмзово 12,13.10.2019
НР Винарово и НР Неговановци 12,13.10.2019
НР Калина и НР Тияновци 13.10.2019
6. Група ВРЪВ- КУДЕЛИН-БАЛЕЙ  
ПС Връв и НР Куделин 16.10.2019
   
III.РАЙОН ДУНАВЦИ  
   
1. Група ДУНАВЦИ – ТЪРНЯНЕ  
ПС Дунавци и НР Дунавци 1.10.2019
1. Група ИВАНОВЦИ  
ПС Ивановци и НР Ивановци 2.10.2019
2. Група ВОДНА – БОЖУРИЦА  
ПС Водна 1 и НР Божурица 3.10.2019
3. Група ГРАМАДА   
ПС Срацимир и НР Грамада -Тошевци 9.10.2019
ПС Водна 2 9.10.2019
ПС Бояново и НР Грамада 10.10.2019
5. Група ТОШЕВЦИ  
ПС Тошевци и НР Тошевци 2.10.2019
6. Група ДОБРИ ДОЛ -АРЧАР-СЕПТЕМВРИЙЦИ  
НР Арчар 15.10.2019
НР Септемврийци 16.10.2019
7. Група СИНАГОВЦИ  
ПС Синаговци и НР Синаговци 8.10.2019
8. Група  МИЛЧИНА ЛЪКА  
ПС Милчина лъка и НР Милчина лъка 15.10.2019
8. Група ЯРЛОВИЦА   
НР Ярловица 9.10.2019
10. Група БРАНКОВЦИ  
ПС Бранковци и НР Бранковци 15.10.2019
10. Група ВЪРТОП – ГАЙТАНЦИ  
ПС Въртоп и НР Въртоп 10.10.2019
10. Група СРАЦИМИР   
НР Срацимир 17.10.2019
10. Група ДЪРЖАНИЦА  
ПС Държаница и НР Държаница 3.10.2019
12. Група БОТЕВО- СИМЕОНОВО  
ПС Ботево и НР Ботево-Симеоново 23.10.2019
15. Група МЕДЕШЕВЦИ  
ПС Медешевци и НР Медешевци 2.10.2019
15. Група ЖЕГЛИЦА   
ПС Жеглица и НР Жеглица 22.10.2019
   
IV.РАЙОН КУЛА  
   
1. Група  КУЛА  
ПС Войница 2 и НР Войница 8.10.2019
НР Чичил, НР Цар Петрово и НР Тополовец 08,09.10.2019
ПС Кула 4, ВК Кула  09,10.10.2019
ВК Бойница и НР Старопатица 10.10.2019
1.Група РАБРОВО – КАНИЦ  
ПС Раброво и ВК Раброво 3.10.2019
2. Група ПОЛЕТКОВЦИ  
НР Полетковци 2.10.2019
3. Група КОСТА ПЕРЧЕВО  
ПС Мехмеда и НР Коста Перчево 1.10.2019
5. Група ДОЛНИ БОШНЯК  
ПС Долни Бошняк и НР Долни Бошняк 15.10.2019
6. Група КАЛЕНИК  
ПС Каленик и НР Каленик 23.10.2019
7. Група КИРЯЕВО  
ПС Киряево и НР Киряево 10.10.2019
8.Група ШИШЕНЦИ  
ПС Шишенци и ВК Шишенци 16.10.2019
8. Група ПЕРИЛОВЕЦ  
ПС Периловец и НР Периловец 17.10.2019
10. Група БОРИЛОВЕЦ  
ПС Бориловец и НР Бориловец 22.10.2019
   
V.РАЙОН ДИМОВО  
   
1. Група БЕЛА – ИЗВОР – М.ДРЕНОВЕЦ  
ПС Бела, НР Дълго поле и НР Костичовци 15,16.10.2019
НР Извор, НР Лагошевци и ВК Владиченци 16,17.10.2019
1. Група БЕЛА-КЛАДОРУБ   
ИР Бела и НР Кладоруб 17.10.2019
2. Група БЕЛА – ГРАНИТОВО  
ПС Гранитово, НР Гранитово 17.10.2019
3. Група БЕЛА- ДИМОВО-МАКРЕШ  
ПС Димово 1, НР Димово и НР Острокапци 15,16.10.2019
ПС Макреш, НР Макреш и НР Вълчек 16,17.10.2019
5. Група РАБИША – РАЯНОВЦИ -ТОЛОВИЦА   
ПС Рабиша, НР Рабиша ИР Магура  2.10.2019
НР Толовица и НР Раяновци 3.10.2019
6. Група РАКОВИЦА – ПОДГОРЕ  
РВ раковица, НР Раковица и НР Подгоре 22,23.10.2019
ПС Раковица и НР Раковица2 22.10.2019
7. Група ШИШМАНОВО   
ПС Шишманово и НР Шишманово 10.10.2019
   
 VI.РАЙОН БЕЛОГРАДЧИК  
   
1. Група ЧУПРЕНЕ – БЕЛОГРАДЧИК  
РВ Чупрене, РВ Репляна, НРЧупрене, НР Върбово 08,09.10.2019
НР Белоградчик, НР Пролазница и НР Чифлик 08,09.10.2019
1. Група ЧУПРЕНЕ – ДОЛНИ ЛОМ  
НР Репляна, НР Долни Лом и НР Средогрив 09,10.10.2019
2. Група СТАКЕВЦИ-БЕЛОГРАДЧИК-ВЕЩИЦА  
РВ Стакевци, НР Крачимир, НР Дъбравка и НР Граничак 09,10.10.2019
НР Струин дол, НР Вещица, ПС Вещица и НР Ошане 09,10.10.2019
3. Група ПРАУЖДА  
НР Праужда 2.10.2019
5. Група САЛАШ  
НР Салаш 3.10.2019
6. Група ВЪРБА  
ПС Върба и НР Върба 17.10.2019
7. Група СТАКЕВЦИ   
НР Стакевци 15.10.2019
8. Група ГОРНИ ЛОМ  
РВ Горни лом и НР Горни лом 16.10.2019
   
VII.РАЙОН РУЖИНЦИ  
   
1. Група ТЪРГОВИЩЕ – ГАРА ОРЕШЕЦ -РУЖИНЦИ  
ПС Търговище, НР Търговище, НР Протопопинци НР Боровица 08,09.10.2019
НР Фалковец, НР Върбовчец, НР Гара Орешец1и2, НР Ружинци 08,09.10.2019
НР Гара Орешец 3 10.10.2019
1. Група РУЖИНЦИ – ПЛЕШИВЕЦ  
ПС Ружинци и НР Плешивец 10.10.2019
2. Група ДРАЖИНЦИ – БЕЛО ПОЛЕ   
ПС Дражинци и НР Дражинци 15.10.2019
3. Група ЧУПРЕНЕ – ДОЛНИ ЛОМ  
НР Гюргич 9.10.2019
5. Група БЕЛОТИНЦИ-ЧЕРНО ПОЛЕ  
НР Черно поле 16.10.2019
6. Група ДРЕНОВЕЦ-ТОПОЛОВЕЦ    
ПС Дреновец и НР Дреновец 17.10.2019
   
   
ЗАБЕЛЕЖКА:  
“В и К” ЕООД – Видин предупреждават, че водата в периода на профилактика за конкретното населено място няма да е годна за питейни нужди.